CENTRALE BOEKHOUDING

Collegestraat 24 | 8310 Assebroek
Tel 050 37 64 57

 

Medewerkers:

An Debusschere            

an.debusschere@karel-de-goede.be

Birgit Demuyt

birgit.demuyt@karel-de-goede.be

Martine Goemaere

martine.goemaere@karel-de-goede.be

Petra Vanbelle                  

petra.vanbelle@karel-de-goede.be

Line Vandamme              

line.vandamme@karel-de-goede.be

Inge Vandekerckhove  

inge.vandekerckhove@karel-de-goede.be

Barbara Vanden Broucke            

barbara.vandenbroucke@karel-de-goede.be

Charlotte Vanhercke          

charlotte.vanhercke@karel-de-goede.be

Parcifal Verfaillie

parcifal.verfaillie@karel-de-goede.be

Shana Vanthournout    

shana.vanthournout@karel-de-goede.be

Marijke Wicke                  

marijke.wicke@karel-de-goede.be

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lever- en facturatie-adressen van de scholen

Voor investeringen en werken in onroerende staat voor gebouwen bestemd voor onderwijs geldt een verlaagd btw-tarief van 6%.
Dit wordt verduidelijkt in de circulaire 2018/C/6. Wij vragen onze leveranciers om rekening te houden met deze regelgeving.